معرفی 5 مجله مد و فشن در دنیا

0

امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن صفحات مجازی درباره مد و زیباای باز هم شاهد رشد چشم گیر مجلات مد و فشن در سراسر دنیا هستیم و معمولا همه افرادی که به دنبال استایل ها و لباس های شیک و مد های جنجالی و خاص هستند بیشتر دنبال کننده این نوع مجلات هستند مجلاتی که هیچ برنامه دیجیتالی نمی تواند جایگزین آن ها شود.

این مجلات دارای قدمت بسیار زیادی هستند و بدون شک باید بگوییم که با توجه به محتواهایی که دارند هیچگاه جایگاه خود را از دست نمی دهند و با توجه به اهمیت مد و زیبایی در میان مردم دنیا بیش از بیش محبوب تر می شوند.

در این بخش ما به معرفی بهترین مجلات مد و فشن دنیا می پردازیم که همگی این مجلات در دنیا جز تاپ ترین نوع خود در معرفی برترین ترندها وآخرین اخبار مد و فشن دنیا هستند.

برترین مجلات مد و فشن

مجله ELLE اِل

این مجله فرانسوی در سال ۱۹۴۵ و با توجه به نیازهای بانوان در عرضه مد و زیبایی شروع به کار کرد و شعار آن این بود که مجله ال تمام ان چیزی که بانوان نیاز دارند را دارد در واقع این مجله کار خود را با یک شعار تبلیغاتی شروع کرد و رفته رفته به غول امروزی تبدیل شد. امروزه با توجه به اهمیت مد و زیبایی در بین خانم ها در حال حاضر در ۴۴ کشور این مجله با موضوعات مهیج برای بانوان منتشر می شود.

نگاهی بر مد و فشن دهه 60 میلادی
مشاهده

 

ادامه مطلب
صندل زنانه و کفش تابستانی 2017

مجله وُگ Vogue

یکی از مجلات پرفروش در دنیا بدون شک مجله معروف وُگ Vogueاست که این مجله مد و فشن در سال ۱۹۰۹ و توسط کاند نست چاپ شد در ابتدا وگ به عنوان روزنامه هفتگی منتشر می شد که با توجه به محتوای داخلی و با تغییر ناشر در سال ۱۹۸۸ امروزه این مجله موفق شده تا با ۱۱ میلیون مشترک در ۲۳ کشور دنیا مطالبی را درباره دنیای مد و فشن و ترند های آن به همگان معرفی کند.

مجلات مد و فشن

مجله دابلیو W

اگر به دنبال یک مجله با موضوعاتی تحسین برانگیز در مورد فرهنگ، مد، اخبار مشهور، لایف استایل و غیره آمریکایی هستید مطالعه این مجله مناسب ترین راه کار برای شماست این مجله آمریکایی در سال ۱۹۷۲ تاسیس شد با توجه به محتوای معتبر و تحسین برانگیزی که دارد به یکی دیگر از معتبرترین مجلات دنیا تبدیل شده و وجود ستون ها و ویژگی های بحث بر انگیز در این مجله بیشترین عامل محبوبیت آن شده است.

 

مجله باف  Business of Fashion – Bof

از مجلات مد و فشن که توانست با قدمت کم خود مورد توجه افراد زیادی مانند دانشجویان، سردبیران و متخصصان و دیگر کسانی که واقعا به مد اعتقاد دارند تبدیل شود مجله باف Business of Fashion – Bofاست که این مجله در سال ۲۰۰۷ توسط Imran Amed منتشر شد. این مجله مناسب ترین مجله برای افرادی است که علاقه زیادی به ترند های مد و فشن، الگوهای تنظیم و تاثیر بر اقتصاد را دارند.

 

مجله آلور Allure

اگر به دنبال مجلاتی هستید که بیشترین محتوا را درباره زیبایی، سلامتی و رفاه بانوان داشته باشد مجله آلور Allure یک مجله آمریکایی است که در سال ۱۹۹۱ و توسط Linda Wells تاسیس و عمدتا بر این موضوعات تاکید دارد انتخاب مناسبی است. با توجه به محبوبیتی که مجله Allure دارد توانسته است تا از زمان آغاز به کار با میانگین ۸ میلیون نفر کاربر آنلاین و بیش از ۵ میلیون مشترک، به کار خود ادامه دهد

جدیدترین طراحی ناخن پاییز
مشاهده

مجلات مد و فشن

مجله کوزموپولیتن (cosmopolitan)

این مجله فقط مسائل و دنیای مد زنان را مورد بحث و بررسی قرار می دهد و در سال ۱۸۸۶ میلادی در آمریکا منتشر شد که یکی از  پرطرفدارترین مجالت در زمینه سبک زندگی زنان و مد و استایل و نوع لباس فعالیت می کند. عمده ترین محتواهای این مجله ه موضوعات مربوط به سبک زندگی زنان، سلبریتی ها و هم چنین آخرین طرح های مزون های مد و لباس شرق و غرب جهان است. با توجه به فعالیت های موفق این مجله اکنون موفق شده است تا در ۶۴ کشور دنیا و به ۳۵ زبان بین المللی منتشر شود.

ادامه مطلب
بولگاری، از موفقیت تا شکست !!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.